Запрошуємо на IX Трускавецький міжнародний кінофестиваль "КОРОНА КАРПАТ"
12.11.20 -15.11.20

Перша конкурсна програма національного кіно - (ігрові односерійні фільми від 60' і більше). Для участі в Національній конкурсній програмі допускаються ігрові повнометражні українські фільми всіх жанрів, завершені після 1 січня 2019 року. Фільми Повнометражної категорії розглядаються за умови наявності цифрового носiя типу DCP для показу в кінотеатрі та HD цифрових відео файлів для показу журі.

· Друга конкурсна програма короткометражні національні фільми та «Дипломні роботи» - (професійний ігровий фільм тривалістю від 3' до 30' ). Для участі в Національній конкурсній програмі допускаються ігрові українські фільми всіх жанрів, завершені після 1 січня 2019 року. Фільми даної категорії розглядаються за умови наявності HD цифрових відеофайлів.

Фільми, які до цього уже демонструвалися на території України чи інших держав, можуть бути запропоновані до участі в програмі.

Фільми вироблені в Україні (або за участю України в якості країни-співпродюсера) можуть бути запропоновані до участі в програмі до 05 вересня 2020р.

Оголошення фільмів, що пройшли офіційну селекцію - 14.09.2020р. Увага!!! Через пандемію Коронавірусу, оголошення фільмів переноситься на 29.09.2020 року.

Оголошення!
Кінофестиваль «Корона Карпат» переноситься в зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації в Україні. Є великі ризики, що з 14.11.2020року введуть карантин вихідного дня, що передбачає закриття і кінотеатрів. Просимо вибачення, чекаємо покращення ситуації. Заплановано фестиваль перенести на 24-27 червня 2021року.

Overall Rating
Quality
Value
Communication
Hospitality
Networking
 • Varvara Filipchuk

  Потрясающий фестиваль украинского кино, отличная организация, радушный приём. Отличная площадка для показа фильмов зрителям! Лично я очень благодарна за отбор и участие моего дипломного фильма программному директору и жюри фестиваля.

  November 2019
  Logo
  Response from festival:

  Дякуємо!

 • Svitlana Novitska

  I thank Korona Karpaty - Truskavets International Film Festival for choosing my film! It was a good experience! I'm happy! Good luck to you!

  November 2019
 • Semen Tsevelev

  A great festival, well-organized, with an interesting programme. The team was friendly and very helpful. All the locations were easy to reach, but there was also a transfer option for those who wanted or needed it. Among the films there were some true masterpieces.
  And the food was great, too!

  November 2019