The 2nd International Short Film Festival "BRUKIVKA takes place June 22-24, 2018 in Kamianets-Podilskiy, Ukraine.

This is an event for lovers of contemporary Ukrainian and international cinema. Young amateurs and cinema professionals have the opportunity to chat with well-known directors, actors, screenwriters, visit themed exhibitions, master classes, lections and special cinematic shows.

Міжнародний кінофестиваль «БРУКІВКА» - перший Кам’янець-Подільський фестиваль сучасного українського кіно, який створений підтримати таланти молодих режисерів аматорів та професіоналів зі всієї України. Протягом кінофестивалю відбуваються зустрічі з відомими діячами у сфері кінематографу: акторами, режисерами, дизайнерами по костюмам, постановниками трюків та бойових сцен, сценаристами, організаторами різних кіно-івентів, разом із ними проводяться майстер-класи та спілкування у форматі «Живої бібліотеки». Програма кінофестивалю «БРУКІВКА» поділена на кілька локацій та блоків: арт-майданчик (художні та фото-виставки, автограф-сесії, перфоманси тощо), кінозал (показ робіт конкурсної та позаконкурсної програми, прем’єри відомих режисерів України та запрошених гостей із закордону), зала для майстер-класів. Протягом усіх днів гості заходу можуть безкоштовно пригощатися кавою, чаєм, десятками кілограм попкорну та смачними домашніми солодощами. На закриття кінофестивалю проходить нагородження та концерт популярних гуртів.

Juried Awards:
Best Professional Short Film, with a cash prize of $500 ($200 - 2nd place, $100 – 3rd place)
Best Amateur Short Film, with a cash prize of $250 ($100 - 2nd place, $50 – 3rd place)
Best Animated Short Film, with a cash prize of $250 ($100 - 2nd place, $50 – 3rd place)
Best Social advertising, with a cash prize of $150 ($50 - 2nd place, $25 – 3rd place)

and other prizes

Audience Awards:
Favorite Ukrainian Film
Favorite Foreign language film

Deadline:
May 31, 2018.

Requirements:
- short professional film (from 3 to 20 minutes);
- short amateur film (from 3 to 20 minutes);
- short animated film (from 3 to 20 minutes);
- social advertising (from 30 to 60 seconds);
- Sex & Erotic 18+ Short Film (from 3 to 20 minutes).

We accept short films of any genre:
- drama, horror, musical, fantasy, science fiction, comedy, noir, erotic etc.

Language:
- Ukrainian, English and foreign.
- Foreign language films must be made available with English subtitles.

Resolutions:
- 1080p HD Widescreen (1920×1080, 16:9), 25 frames per second, 5000+mbit, Max: 8gb
- 1080p SD (1440×1080, 4:3), 25 frames per second, 5000+mbit, Max: 8gb

Правила

До конкурсної програми відбираються короткометражні відеороботи, хронометражем від 3 до 20 хвилин та соціальну рекламу до 1 хвилини, орієнтовані на масового глядача у таких номінаціях:
– художній професійний ігровий фільм;
– художній аматорський ігровий фільм;
– художній анімаційний фільм;
– соціальна реклама.

До участі у Фестивалі не допускаються фільми, що були створені на замовлення, суперечать чинному законодавству України, є звітом про діяльність організацій, або реалізацію певних проектів, мають яскраво виражений пропагандистський характер, створені для лобіювання політичних, або комерційних інтересів, а також фільми-інструкції та навчальні фільми.
Жанр конкурсних відеоробіт не обмежується: це можуть бути жахи, драма, мелодрама, триллер, нуар, німе кіно, м’юзикл. Особливу увагу журі звертатимуть на наступні критерії: оригінальність ідеї, креативні подачі матеріалу, режисерська та операторська робота
Дата створення відеороботи має бути не раніше жовтня 2017 року.
Хронометраж відеоробіт обмежений і має становити для всіх номінацій від 3 до 20 хвилин. Для соціальної реклами до 1 хвилини.
Відеороботи мають відповідати наступним технічним вимогам.
Відео: формат AVI, MOV, MP4 (Кодування- h264); бітрейт 5000 Kbps і вище; частота кадрів (Frames per second) - 25 кадрів/с (fps); роздільна здатність (Frame size) – 1920Х1080; Формат кадру (Aspect Ratio) – 16:9; Аудіо: 48.000 кГц (kHz); 16 bit і вище; бажано STEREO, якщо Mono, то Chanel 1 = Chanel 2; середній рівень звукового сигналу - 9 dBFS; пікові значення не повинні перевищувати 0 dBFS.

До участі у конкурсі не приймаються відеороботи, що транслювались на національних телеканалах України та авторські права на котрі не належать учаснику.
Один учасник може подати кілька відеоробіт в одній або кількох номінаціях, але одна відеоробота має право бути подана тільки один раз, тільки в одну номінацію.
Заявки на участь у конкурсній програмі приймаються на безкоштовній основі з 1 січня 2018 до 31 травня 2018 року. Для подачі заявки необхідно заповнити онлайн форму, розміщену на офіційному сайті «БРУКІВКИ»: https://brukivkafest.com. Матеріали надаються в електронному вигляді шляхом завантаження на зручний для Учасника файлообмінник та надати посилання на цього в онлайн-формі у спеціальному рядку. Відеороботи, подані на участь у конкурсній програмі, також можуть бути залучені дирекцією Фестивалю для участі в позаконкурсних програмах Фестивалю.
Селекція відеоробіт здійснюється журі конкурсної програми шляхом голосування та обговорення. Склад і кількість членів журі затверджує дирекція Міжнародного кінофестивалю «БРУКІВКА».
Інформація про фінальний список відеоробіт-учасників конкурсної програми буде опублікована на офіційному сайті Міжнародного кінофестивалю «БРУКІВКА» у період до 4 червня 2018 року.
Усі надіслані онлайн-лінки на копії фільмів зберігаються в архіві фестивалю.
Фестиваль має право використовувати епізоди з фільму загальною тривалістю (якщо фільм було обрано до програми фестивалю) не більше, ніж 3 хвилини, з метою його популяризації.

22, 23 і 24 червня року журі та відвідувачі Фестивалю переглянуть конкурсну програму (фінальний список відеоробіт-учасників) Міжнародного кінофестивалю «БРУКІВКА», де буде обрано переможців.