Private Project

Зірка

Кінопортрет Зорислави Ромовської – провідної української правознавиці й авторки проєкту Сімейного кодексу. Кіноподорож у закритий світ права непроторенною стежкою веде Зірку з родини легендарних Шухевичів від Косова до Львова і Києва і назад, у корумповану політику та юриспруденцію – шлях у турбулентні 80 років, на якому вона намагається зберегти свою совість і репутацію, продовжуючи надихати харизмою (https://www.imdb.com/title/tt9042128).

 • Project Type:
  Documentary, Feature
 • Runtime:
  1 hour 20 minutes
 • Country of Origin:
  Ukraine
 • Language:
  Ukrainian
 • Aspect Ratio:
  16:9
 • Film Color:
  Black & White and Color
 • First-time Filmmaker:
  No
 • Student Project:
  No
Director Biography

Ukrainian film director and legal philosopher. Educated at leading universities in Ukraine and abroad, Dr Bihun prior to turning to filmmaking worked as a lawyer at the European Court in Strasbourg. He was later trained as film director at Sorbonne (adaptation of fiction and political cinema) and Baltic Film School. The filmmaker, active from 2013-14, shot films in Ukraine, Georgia, Estonia and France, nominated at more than 100 film festivals and celebrated with over 50 awards. He's well noted for active promotion of Ukrainian cinema. Dr. Bihun supported the release of his colleague Oleg Sentsov, by joining him for 17 days in solidarity for hunger strike. One of the founders and Supervisory Board’s chairman of the newly created Directors Guild of Ukraine which is the voice of film directors of Ukraine. (Filmography: https://www.imdb.com/name/nm6484261)
===================================================================
Український кінорежисер і філософ права. Отримавши освіту у провідних університетах в Україні та за кордоном, В’ячеслав Бігун до заняття кіно працював юристом у Європейському суді в Страсбурзі. Пізніше він навчався як кінорежисер у Сорбонні (екранізація художньої літератури та політичного кіно) та Балтійській кіношколі. Кінорежисер, який починаючи з 2013-2014 років, фільмував в Україні, Грузії, Естонії та Франції, створив стрічки, номіновані на понад 100 кінофестивалях та відзначені понад 50 нагородами. Добре знаний активною промоцією українського кіно. В’ячеслав Бігун підтримав вимогу звільнення колеги Олега Сенцова, приєднавшись до голодування на 17 днів у знак солідарності. Один із засновників і голова Наглядової ради новоствореної Української гільдії режисерів — голосу режисерської професії України. Фільмографія: https://www.imdb.com/name/nm6484261

Add Director Biography