Sledujte Filmy ― Oppenheimer Celý Film (2023) Online CZ Dabing a Zdarma

 • Project Type:
  Experimental, Web / New Media
 • Runtime:
  3 minutes 6 seconds
 • Country of Origin:
  Czech Republic
 • Language:
  Czech
 • Film Color:
  Color
 • First-time Filmmaker:
  No
 • Student Project:
  No
Director Biography

Kde sledovat Oppenheimer filmy? Podívejte se zde! Oppenheimer film online (2023) celý film cz titulky a zdarma v HD česky.

Kde Sledovat Oppenheimer Filmy Online Zdarma:

► https://cinemov.lat/cs/movie/872585

Oppenheimer online cz zdarma? Zjistěte, kde můžete sledovat obsah online z nabídky 7 služeb.

Kde sledovat Oppenheimera?

několik způsobů, jak sledovat film Oppenheimer online v USA Můžete použít streamovací službu, jako je Netflix, Hulu nebo Amazon Prime Video. Film si také můžete vypůjčit nebo zakoupit na iTunes nebo Google Play. sledujte jej na vyžádání nebo ve streamovací aplikaci dostupné na vašem televizoru nebo streamovacím zařízení, pokud máte kabel.

Co je to film Oppenheimer?

Oppenheimer je americký životopisný thriller, který napsal, produkoval a režíroval Christopher Nolan podle životopisné knihy American Prometheus z roku 2005 od Kaie Birda a Martina J. Sherwina o Robertu Oppenheimerovi, jaderném fyzikovi, který se podílel na vývoji prvních jaderných zbraní v rámci projektu Manhattan. V hlavní roli se představil Cillian Murphy, dále hrají Emily Blunt, Matt Damon, Robert Downey Jr., Florence Pugh, Josh Hartnett, Casey Affleck, Rami Malek a Kenneth Branagh.

Film byl oznámen v září 2021, kdy společnost Universal Pictures vyhrála výběrové řízení. Natáčení začalo koncem února 2022 a skončilo v květnu téhož roku. Film byl natáčen v kombinaci IMAX 65mm a 65mm velkoformátového filmu – včetně úseků natočených v témže formátu IMAX černobíle. Stejně jako ve svých předchozích filmech použil Nolan rozsáhlé praktické efekty a minimum CGI.

Add Director Biography