Permes vitet te shumta hitet shqip ose albanische lieder 2021 kan zere vend te rendesishem ne Youtube nga degjuesit qe adhurojne muzik shqip apo albanische
Contact
Birth Date
March 4, 1980
Nickname
riefedr12wati
Birth City
Ohio
Current City
Ohio
Gender
Other
Eye Color
Other
Permes vitet te shumta hitet shqip ose albanische lieder 2021 kan zere vend te rendesishem ne Youtube nga degjuesit qe adhurojne muzik shqip apo albanische
Contact